Triumph Tracker 400
Vind technische gegevens, prijzen en reviews.
&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
Triumph Tracker 400 2026 Ervaringen en beoordeling door experts
Clemo
De Triumph Tracker 400 is duidelijk het sportiefste model in de Britse 400-serie. Hij combineert eenvoudige, beproefde technologie met een specifiek dynamischere rijrichting dan zijn zustermodellen. De nadruk ligt duidelijk op wendbaarheid, directe feedback en een vermakelijke rijervaring. Kenmerken / opties en geschiktheid voor lange afstanden worden hier bewust op de achtergrond gehouden. Daarmee is dit de eerste keuze voor iedereen die op zoek is naar een lichte, toegankelijke A2 motor met een duidelijke focus op rijplezier - zonder aanspraak te maken op prestatie-explosies of hightech elektronica.
Sleutelspecificatie Triumph Tracker 400 2026
Motor en aandrijflijn
| Boring | 89 mm |
|---|---|
| Slag | 64 mm |
| Motorvermogen | 42 HP |
| Toerental bij max. Vermogen | 9000 rpm |
| Koppel | 37.5 Nm |
| Rpm bij koppel | 7500 rpm |
| Compressieverhouding | 12 |
| Brandstofsysteem | Injectie |
| Starter | Elektrisch |
| Type koppeling | Multiplate in oliebad, Antihopping, , |
| Transmissie | Ketting |
| Transmissie | Versnellingspook |
| Aantal versnellingen: | 6 |
| Cilinders | 1 |
| Beroertes | Viertakt |
| Aantal kleppen per cilinder | 4 |
| Kleppen | DOHC |
| Koeling | vloeibaar |
| Verschuiving | 398 ccm |
Voorwielophanging
| Voorwielophanging | Omgekeerde telescoopvork |
|---|---|
| Technologie | Grote zuiger |
| Diameter | 43 mm |
| Reizen | 140 mm |
Achterwielophanging
| Wielophanging | Zwenkarm |
|---|---|
| Schokbreker | Monoshock |
| Reizen | 130 mm |
| Aanpassing | Voorladen |
Onderstel
| Frame | Staal |
|---|---|
| Frametype | Reikwijdte, Centrale buis |
| Hoek voorvork | 24.4 graad |
| Spoor | 107.6 mm |
Remmen voorzijde
| Type | Enkele schijf |
|---|---|
| Diameter | 300 mm |
| Zuiger | Vier zuigers |
| Technologie | radiaal |
Remmen achterzijde
| Type | Schijf |
|---|---|
| Diameter | 230 mm |
| Zuiger | Enkele zuiger |
| Schokmontage | Zwevende remklauw |
Assistentiesystemen
| Geavanceerde rijhulpsystemen | ABS, Ride-by-Wire, Tractiecontrole, |
|---|
Afmetingen en gewichten
| Breedte voorband | 110 mm |
|---|---|
| Hoogte voorband | 70 % |
| Diameter voorband | 17 inch |
| Breedte achterbanden | 150 mm |
| Hoogte achterband | 60 % |
| Diameter achterband | 17 inch |
| Lengte | 2033 mm |
| Breedte | 857 mm |
| Hoogte | 1050 mm |
| Wielbasis | 1371 mm |
| Zithoogte | 805 mm |
| Leeggewicht (met ABS) | 173 kg |
| Inhoud brandstoftank | 13 l |
| Licentiecompliantie | A2 |
| Bereik | 361 km |
| Gecombineerde CO2-uitstoot | 84 g/km |
| Gecombineerd brandstofverbruik | 3.6 l/100km |
| Euro-norm | Euro 5+ |
| Onderhoudsinterval | 16000 km |
Apparatuur
| Apparatuur | LED-koplampen, |
|---|
Laatste 1000PS-motorartikelen over Triumph Tracker 400
FAQ banden Triumph Tracker 400
- Welke banden worden momenteel aanbevolen door de redactie van 1000PS voor dit model?
Voordelige allrounder voor lichte motorfietsen
Voor het dagelijkse woon-werkverkeer en korte ritjes in het weekend. Sportieve banden vanaf de tweede rij - goede prijs/prestatieverhouding.
FAQ Triumph Tracker 400
- Wat is de huidige marktprijs van de Triumph Tracker 400?
- De huidige gemiddelde marktprijs van een Triumph Tracker 400, bouwjaar 2026, is 7.340 EUR met een gemiddelde kilometerstand van 0 km.
- Welke is beter? Triumph Tracker 400 of {AlternativeBrandModel}?
- Deze twee motoren kun je hier vergelijken. Alle voor- en nadelen van het vergelijkbare model vind je hier.
- Hoe zit het met de beschikbaarheid van de Triumph Tracker 400?
- Vergeleken met andere Naked bike motoren is de beschikbaarheid slecht. Er zijn weinig Triumph Tracker 400 motoren op de markt.
- Hoe populair is de Triumph Tracker 400?
- Er is zeer weinig vraag naar een Triumph Tracker 400 op de markt. Testrapporten van dit model worden nauwelijk gelezen op het platform van 1000PS.
- Wat is de gegevensbron voor de inhoud op deze pagina?
- De gegevens komen uit het online motormagazine '1000PS'. 1000PS werd opgericht in 2001. Het bedrijf is gevestigd in Oostenrijk. Het grootste deel van de inhoud is in het Duits gepubliceerd. Het team presenteert echter ook motortestvideo's in het Engels op YouTube. Hier vind je 1000PS op Instagram.
TOP vergelijkingen
Triumph Tracker 400 Afbeeldingen
Bron: 1000PS




























